Ödüller

ŞİRKETİMİZ OTHERWAYS MANAGEMENT ASSOCİATİON CLUB-PARİS (OMAC) KURULUŞU TARAFINDAN, KALİTE VE MÜKEMMELLİK ALANLARINDA "THE DİAMOND EYE" ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR.

Fransa merkezli Otherways Mangement Association Club-Paris (OMAC) kuruluşu tarafından Şirketimiz, Kalite ve Mükemmellik alanlarında  “The Diamond Eye ödülüne layık görülmüştür.

Adı geçen OMAC kuruluşu, ülkeler arasında yönetim ve iletişim konularında uluslararası düzeyde ilişkiler kurmayı ve pekiştirmeyi amaçlayan, ayrıca kalite yönetimi, liderlik, yenilikçilik, pazarlama yönetimi, teknoloji, insan kaynakları yönetimi gibi konularda da üyeleri arasında ilişkileri koordine etmeyi ve birbirleriyle etkileşimi sağlamayı amaç edinen bir kuruluştur.

OMAC tarafından kuruluşundan bugüne kadar her yıl değişik kategorilerde düzenlenen ve bu yıl 40’tan fazla ülkeden değişik sektörlerdeki işadamlarının katıldığı ödül töreni 28 Kasım 2011 tarihinde İşviçre’nin Cenevre kentinde gerçekleşmiştir.

 

ŞİRKETİMİZ ULUSLARARASI KALİTE ZİRVESİNDE "ALTIN KATEGORİ ÖDÜLÜ"'NE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR.

 

Business Initiative Direction (B.I.D.) kuruluşunun 25 yıldır düzenlediği ve bu yıl 27.06.2011 tarihinde Almanya'nın Frankfurt kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülleri kapsamında, Şirketimiz QC 100 Toplam Kalite Yönetimi Modeli kriterleri temel alınarak "Altın Kategori Ödülü"ne layık görülmüştür.

Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü, her bir şirkete liderlik, kalite, yenilikçilik, mükemmellik, teknoloji, müşteri hizmeti ve memnuniyeti gibi konularda kurumsal başarı elde etmelerinden dolayı verilmektedir. Söz konusu ödüle, kişi, kurum yada kuruluşlar kendiliğinden aday olamayıp, ödül komitesi aylar süren aday belirleme sürecinde üniversiteler, ticaret odaları ve büyükelçiliklerin görüş ve önerilerine başvurmaktadır. Daha önce ödül almış şirketlere oylama yaptıran B.I.D. son olarak uzman kişilerden oluşan ödül komitesinin kararıyla ödül alacak şirketleri belirlemektedir.Türkiye'nin ilk Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı Şirketi olan ve sektördeki ilk ve tek Kurumsal Yönetim Derecelendirme notu alan şirketimiz, sektörde bir ilke daha imza atarak söz konusu ödülü almıştır.